Laiptai ant centrinės lakštinio plieno sijos

Šie laiptai yra stabilūs ir tvirti. Lakštinio plieno sija gali būti iš storesnio 4-5mm lakšto, arba iš 2mm lakšto ir užpildyta betonu:

 • Sija iš 4-5mm lakšto yra stipri ir atlaiko visas eksploatacijos apkrovas. Jai nereikia atskiro pamato, greičiau sumontuojama ir pigesnė. Sija neskamba, po pakopomis (tarp metalo ir medžio) klijuojama garso izoliacinė medžiaga.
 • Sija iš 2mm lakšto ir užpildyta betonu yra žymiai sunkesnė, todėl jai reikalingas pamatas. Papildomos medžiagos ir darbo sąnaudos padidina sijos kainą.

Centrinė lakštinė sija glaistoma automobiliniu glaistu, gruntuojama alkidiniu antikoroziniu gruntu ir tekstūriniu gruntu. Po gruntavimo sija dažoma jūsų pasirinktais dažais.

      

Laiptai ant centrinės metalinės laiptuotos sijos

Šie laiptai yra stabilūs ir tvirti. Sija virinama iš 200x100x5 mm skersmens vamzdžio. Vamzdžio skersmuo gali būti ir didesnis. Sija dažoma milteliniu būdu.

 

Laiptai ant kraštinės metalinės laiptuotos sijos

Kraštinės sijos padėtis laiptų atžvilgiu gali keistis:

 • Jei siena esanti prie laiptinės yra tvirta (Keraminiai, Fibo, silikatiniai blokeliai) į ją galima tvirtinti pakopas ankeriais, o kitą pakopų galą tvirtinti prie kraštinės sijos. (Nuotraukos: MK1; MK2; MK3)
 • ei siena silpna (Dujų silikato blokeliai) kraštinė sija statoma prie sienos, prie sijos prisukami pakopų kraštai. Kiti pakopų kraštai tarpusavyje suveržiami sąvaržomis. (Nuotrauka: MK4)

Sija virinama iš stačiakampio skersmens vamzdžio. Laiptų konstrukcija dažoma milteliniu būdu.

Laiptai ant metalinės laikančios konstrukcijos (įvairūs)

Gaminame įvairius metalinės konstrukcijos variantus tinkamus tiek namams tiek ofisui. Galime pagaminti granito, marmuro pakopas. Jei nerandate jums reikiamos konstrukcijos pagaminsime pagal Jūsų pageidavimus.

  

Laiptai ant betoninės konstrukcijos

Gelžbetoninės konstrukcijos laiptai yra stabiliausi - mažiausios vibracijos. Šiai konstrukcijai reikalingas pamatas, kuris turi būti suprojektuotas ir betonuojamas kartu su grindimis.

Gelžbetoninių laiptų gamyba susideda iš kelių etapų:

 • Laiptų vietoje suvirinamas metalinis karkasas (klojiniai). Jo viduje virinamas armatūros tinklas.
 • Karkasas užliejamas betonu.
 • Atviros metalinio karkaso vietos gruntuojamos antikoroziniu gruntu.
 • Apdailininkai glaisto, ruošia konstrukciją dažymui.

Gaminame pakopas ir tvoreles jau esamoms betoninėms konstrukcijoms.

      

Mediniai laiptai

Naudojant medį galima pagaminti tiek klasikinę, tiek modernią laiptinę.

Medinių laiptų laikančioji konstrukcija gali būti kelių variantų:

 • Pakabinti tarp sienų. Po pakopomis prie sienos sukami tašeliai ir prie tašelių prisukamos pakopos. (Nuotraukos: D1; D4)
 • Su dvejomis kraštinėmis sijomis. Sijos gali būti tvirtinamos ties pakopų galais arba po pakopomis (žiūrint iš viršaus sija nesimato). (Nuotrauka: D2)
 • Viename pakopų gale tvirtinama kraštinė medinė sija, kiti pakopų galai suveržiami sąvaržomis. (Nuotraukos: D3; D6)

 

Sąvaržiniai laiptai

Sąvaržinių laiptų konstrukcija yra lengva ir atlaiko eksploatacijos apkrovas, bet vibracijos didesnės, nei metalo ar gelžbetonio konstrukcijos. Kaip ir visoms konstrukcijoms suteikiame 5 metų garantiją. Tokią laiptų konstrukciją rekomenduojame nedidelėje erdvėje, nes lengva konstrukcija neapsunkins jos. Taip pat jei laiptinės biudžetas yra ribotas, optimaliausias variantas kainos atžvilgiu.

Sąvaržinius laiptus galima įrengti jei siena esanti prie laiptinės yra tvirta (Keraminiai, Fibo, silikatiniai blokeliai) pakopos tvirtintinamos ankeriais, o kiti pakopų galai suveržti sąvaržomis. Jei siena silpna (dujų silikato blokeliai) palei ją montuojama metalinė arba medinė konstrukcija (žiūrėti skyriuose: Laiptai ant kraštinės metalinės laiptuotos sijos; Mediniai laiptai).

 

Sraigtiniai laiptai

Sraigtiniai laiptai užima mažai vietos ir būtent dėl to jie nėra labai patogūs. Rekomenduojame šiuos laiptus kai kiti variantai netinka.

Lauko (priešgaisriniai) laiptai

Gaminame metalinius lauko laiptus su cinkuotomis, presuotų grotelių pakopomis.

Jei neradote jums tinkamo varianto, kreipkitės ir rasime individualų sprendimą Jūsų laiptinei.